logo

Kukla

Reşat Petek

Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en büyük ihanetine mâruz kaldı.

Dış güçler, şer odakları ve onların yerli işbirlikçileri tarafından yaklaşık elli yıl boyunca sinsice planlanan, her türlü hile ve entrika ile palazlanan, halkımızın ve tüm inananların temiz duygularını sömürerek semiren bu ihanet hareketi, 15 Temmuz 2016’da gözü dönmüş bir darbeye kalkıştı.

Asıl amaç doğrudan halk tarafından seçilmiş olan Cumhurbaşkanını, Hükümeti ve Türkiye Büyük Millet Meclisini düşürerek ülkemizde bir kaos ortamı oluşturmaktı.

Böylece dış müdahaleye ve dolayısıyla işgale müsait bir ortam hazırlanarak, Türkiye yıllarca devam edecek bir iç savaşa sürüklenecek, ülkemizin kaynakları küresel silah tacirlerine, faiz lobilerine, kaçakçılara ve mafyatik yapılanmalara peşkeş çekilecek, milletimizi ayakta tutan en büyük dayanağımız olan İslâm dininin içi boşaltılmaya çalışılacak, ülkemizin bazı bölgelerinin vatanımızdan ayrılması için her türlü hıyanette bulunulacaktı.

Hesapta Türkiye, dünya üzerindeki bütün iddialarından vazgeçmiş, nüfusunun, topraklarının ve kaynaklarının önemli bir bölümünü kaybederek sıradanlaşmış, yarı sömürge bir müstemlekeye dönüşecekti.

Fetullahçı Terör Örgütünün cür’et ettiği bu ihanet hareketinin dünü ve bugünü tüm ayrıntılarıyla bu kitapta anlatılmıştır.

TBMM’de Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ/PDY) 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu başkanlığı yapan AK Parti Burdur Milletvekili Sayın Reşat Petek tarafından kaleme alınan kitap, herkesin merakla ve hayretle okuyacağı bir eserdir. Barkod: 9786056670855

Yayın Tarihi:           

Baskı Sayısı:  1. Basım       

Sayfa Sayısı : 324       

Boyut : 15x23